Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Lusina

Lusina, małopolskie

  • 995 000 zł
  • 83 m²
  • 11 988 zł/m²

Zdjęcie

Lucyna Pacułt

Skontaktuj się

Dom Lusina

Lusina, małopolskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

995 000 zł

83 m²

11 988 zł/m²

Dom Lusina

Zaktualizowane: 21 maja 2026

995 000 zł 83 m² 11 988 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
300 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

300 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 995 000 zł (11 988 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Lusina)
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 83 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  •   technika budowy: murowana; materiał budowy: cegła ceramiczna
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 300 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: taras, strych
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: rolety antywłamaniowe, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Prezentujemy nową inwestycję nowoczesnych budynków w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych na kameralnym osiedlu na działkach wielkości od 2,5 ara do 3,5 ara - w trakcie realizacji.

Dom o powierzchni 83 m2 sprzedawany w stanie deweloperskim, budowany według indywidualnego projektu.Budynek charakteryzuje nowoczesna bryła z licznymi przeszkleniami oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Dom budowany przy użyciu wysokiej klasy materiałów, z dbałością o każdy detal. (...)

Agent

Lucyna Pacułt

668 177...

668 177 549

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

668 177...

668 177 549

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl